O značce AKRON

Všechny produkty značky AKRON jsou výsledkem vášně a zkušeností zručných řemeslníků, kteří sdílí stejný vztah k plavání a plaveckým sportům, jako vy. Pokud je pro vás voda tím nejpřirozenějším prostředím a každá výzva, které čelíte, ve vás probouzí to nejlepší, co ve vás je, budete si s Akronem určitě rozumět. 

Technologie

Akron své produkty neustále vylepšuje. Zaměřuje se na vývoj a je vždy inovativní. Díky tomu přitahuje sportovce s každým pohybem blíž a blíže k úspěchu.

Made in Italy

Akron je vítěznou kombinací lásky k plaveckým sportům s chutí italských tvůrců pomoci a dostávat sportovce na nejvyšší možnou úroveň jejich výkonů.

Z historie značky AKRON

V roce 2005 založila společnost Dell'Andrea společně s Dominicem Fioravantim společnost Akron Italia, zabývající se profesionální výrobou plavek a příslušenství pro vodní sporty. S týmem odborníků se věnuje vývoji a designu plavek a pomůcek pro vodní sportování. Díky řadě inovací ve výrobě je úspěšným distributorem kvalitních produktů za skvělou cenu. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení